Team

Wij werken met een enthousiast en divers team van professionals. Ze hebben energie, zijn vakidioot en delen een gemeenschappelijk doel: u 100% ontzorgen en uitstekende resultaten behalen voor uw hotel.

Onze medewerkers fungeren als sparringpartner voor uw hotel. Zij staan u dagelijks bij met raad en daad en delen uw grote liefde: de hotellerie.

Het contact blijft niet beperkt tot e-mailcontact, graag komen ze bij u over de vloer voor overleg en om samen de resultaten door te nemen.

IFHG 0986.jpg

Albert Kreeft

Founder & Managing Director
0367605204
Albert@ifhg.nl

IFHG 0124.jpg

Nick Teunissen

Commercial Director
0367605203
Nick@ifhg.nl

IFHG 0471.jpg
IFHG 0291.jpg

Harold Hollemans

Revenue Manager
0367605207
Harold@ifhg.nl

Melanie Beijer

Director of Revenue
0367605202
Melanie@ifhg.nl

 
IFHG 0522.jpg

Daisy Wijnhout

Revenue & Distribution Manager
0367605201
Daisy@ifhg.nl

IFHG 1195.jpg

Bram Voll

Revenue & Business Development Manager
0367605206
Bram@ifhg.nl

IFHG 1245.jpg

Daniëlle Wassing

Assistant to Managing Director
0367605205
Danielle@ifhg.nl

IFHG 0405.jpg

Roan van Marrewijk

Revenue Manager
0367605209
Roan@ifhg.nl